Naszywki

 

Naszywki haftowane to popularne i wszechstronne elementy ozdobne czy identyfikacyjne, które są wykonywane przy użyciu technologii haftu komputerowego. Naszywki haftujemy na różnych maeriałach m.in na elanobawełnie, kordurze. naszywki haftuje się w pełni lub częściowo – czesto ciężki tło zastępuje się danym kolorem materiału bazowego. Naszywki potocznie zwane emblematami, wszywkami. aplikacją – używany najczęściej w odzieży roboczej – jako identyfiaktory imienne, w służbach mundrurowych (dystynkcje, herby, loga, imienniki, pagony) – ten rodzaj aplikacji oferujemy z różną techniką aplikacji, naszywki moga być podszyte rzepem, magą być przygotowane do bezpośredniego naszycia na odzież, lub podklejone specjalnym klejem który umozliwi przyklejenie na dany materiał.

IMG_4503_Easy-Resize.com

Jak Zamówić Haft Reklamowy?

 

Wyróżnij Się Haftem Reklamowym Z Naszej Pracowni Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na haft reklamowy w naszej pracowni. Podkreśl prestiż swojej marki i spraw, aby każde logo było nie tylko oznaczeniem, ale także dziełem sztuki.

01

Prześlij Nam
Logo

Wyślij nam swoje logo lub projekt, a my zajmiemy się resztą. Nasz zespół doświadczonych projektantów pomoże dostosować grafikę do technologii haftu.

02

Wybierz
Produkty

Wybierz produkty, na których chcesz umieścić haft reklamowy. Oferujemy haft na odzieży, czapkach, torbach, ręcznikach i wielu innych.

03

Odbierz Gotowe
Produkty

Ciesz się gotowymi produktami z unikalnym haftem reklamowym, gotowymi do wzmocnienia wizerunku Twojej marki.

Potrzebujesz oferty?

Wyślij prośbę o kontakt

Na co czekasz?

Rozpocznij współpracę

Untitled (1)