HAFT Trójwymiarowy3D

 

To haft który wykonuje się na specjalnej piance która wypukla ściegi – przez co haft wygląda przestrzennie . Technologia ta ma zastosowanie na odzieży, tekstyliach i gadżetach reklamowych, oraz czapkach. Haft 3d można zastosować w obrysach grafik, literach , warto wiedzieć że złożone projekty nie będą wyglądały atrakcyjnie przy użyciu wypukłego haftu.

36318A88-3DD2-4C64-8D58-FFD80E998666_1_105_c

Jak Zamówić Haft 3D?

 

Wyróżnij Się Haftem Reklamowym Z Naszej Pracowni Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na haft reklamowy w naszej pracowni. Podkreśl prestiż swojej marki i spraw, aby każde logo było nie tylko oznaczeniem, ale także dziełem sztuki.

01

Prześlij Nam
Logo

Wyślij nam swoje logo lub projekt, opisz potrzeby jego wykorzystania, m.in nakład, materiał na którym będzie wyhaftowane, a my zajmiemy się resztą. Nasz zespół doświadczonych projektantów pomoże dostosować grafikę do technologii haftu.

02

Wybierz
Produkty

Wybierz produkty, na których chcesz umieścić haft. Oferujemy haft na odzieży, czapkach, torbach, ręcznikach i wielu innych. 

W ofercie posiadamy pełną gamę odzieży, tekstyli oraz gadżetów reklamowych czołowych producentów.

03

Odbierz Gotowe
Produkty

Ciesz się gotowymi produktami z eleganckim haftem, gotowymi do wzmocnienia wizerunku Twojej marki.Gotowe produkty możesz odebrać osobiście lub możemy wysłać za pośrednictwem kuriera.

Potrzebujesz oferty?

Wyślij prośbę o kontakt

Na co czekasz?

Rozpocznij współpracę

Untitled (1)