Poznaj historię

NiceHaft

 

Znakowaniem odzieży zajmujemy się od ponad dekady, nasz bogato wyposażony park maszynowy pozwala na wykonywanie znakowania na odzieży, tekstyliach, wykrojach, gadżetach reklamowych – dowolne nadruki oraz hafty. 

Obecnie posiadamy 20 głowic haftujących – składających się z maszyn SWF, HAFTEX, TAJIMA, Linie produkcyjną do druku transferów DTF opartej na ploterze EPSON i głowicach piezoelektrycznych  – które zapewniają najwyższa jakość nadruku, drukarkę DTG – BROTHER GTX PRO BULK – Niezastąpiona jakość wydruków bezpośrednio na odzieży, plotery tnące oparte na firmie SUMMA (cięcie foli flex, flock i innych ) oraz z funkcją OPOS, wielostanowiskowe prasy termotransferowe – sterowane hydraulicznie, ploter EPSON do druku sublimacyjnego.

Dzięki tym urządzeniom jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy rodzaj znakowania, posiadamy bogato wyposażone studio graficzne – dzięki któremu możemy wykona≥ć projekty graficzne od podstaw, zaś studio opracowań programów hafciarskich oparte jest na silniku widącego producenta oprogramowania hafciarskiego – WILCOM.

Na życzenie  klienta – wykonujemy również zlecenia szwalnicze (szycie odzieży od podstaw, wymiana metek) 

Dzięki współpracy z naszą Marką – mogą mieć Państwo pewność że Państwa zlecenie znajduje się w rękach u jednych z najlepszych specjalistów.

IMG_1649_Easy-Resize.com

Nasza Oferta

 

Hafty na Wszelkich Tkaninach

Specjalizujemy się w wykonywaniu haftów i nadruków na różnorodnych tkaninach, odzieży reklamowej, tekstyliach oraz wykrojach - od delikatnych tkanin po solidne wyroby gotowe.

Projekty Haftów

Nasza ekipa projektantów tworzy skomplikowane wzory hafciarskie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. To, co dla nas jest wyzwaniem, dla Ciebie staje się unikalnym detalem. Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu hafciarskim opartym na silniku WILCOM

Nowoczesna Hafciarnia

Dysponujemy bogato wyposażoną hafciarnią, wyposażoną w wiele najnowszych automatów hafciarskich. To gwarantuje nam szybką i efektywną realizację zleceń, także tych wymagających szczególnej precyzji.

 

 

Dlaczego wartowybrać

NiceHaft

 

Doświadczenie i Tradycja

Działamy w branży hafciarskiej i tekstylnej przez blisko 10 lat, łącząc tradycję z nowoczesnością.

 

Indywidualne Podejście

Znakowanie dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom z zakresu haftu, nadruki czy też innej techniki znakowania.

Szybki Czas Realizacji

Samodzielne tworzenie projektów pozwala nam na błyskawiczną realizację zamówień, nawet tych najbardziej skomplikowanych.

Profesjonalizm i Niska Cena

Jakość bez kompromisów idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. W NiceHaft łączymy profesjonalizm z korzystnymi warunkami współpracy.

ZAPRASZAMY DOWSPÓŁPRACY

Agencje Reklamowe, producentów odzieży, klientów końcowych

Zapraszamy do współpracy:

  • Agencje reklamowe
  • Producentów odzieży i tekstyliów
  • Klientów końcowych
  • influencer’ów oraz YouTube’rów
  • Firmy z każdej branży.

    Dostosujemy oferty dla każdego!

Potrzebujesz oferty?

Wyślij prośbę o kontakt

Na co czekasz?

Rozpocznij współpracę

Untitled (2)