RĘCZNIKI REKLAMOWE Z LOGO

Ręczniki z haftowany logo firmy, są świetną reklamą danej marki bądź firmy, ręczniki znakujemy według potrzeb klienta - oferujemy pełną gamę ręczników - standardowe do codziennego użytku oraz w standardzie hotelowym - które spełnią Państwa wymagania pod względem użytkowania (prania w wysokich temperaturach) - ręczniki hotelowe oferujemy o wysokiej gramaturze z podwójnej pętelki. Oferujemy ręczniki gładkie lub z ozdobną bordiurą, ręczniki pakowane są osobno w woreczek foliowy, lub pakowane w dany sposób konfekcji który oferujemy. Zapraszamy do współpracy. Nasz produkt to:

- Haft wykonany z najwyższych jakości nici które odporne są na pranie chemiczne, chlorowanie, suszenie.
- Najwyższa jakość.
- Brak opłat za przygotowanie programu hafciarskiego.
- Szybka realizacja zamówienia.
- Duże pole haftu nawet 50x70 cm .
- Darmowa wizualizacja cyfrowa na produkcie - przed realizacją

Sprawdź nasze realizacje i skorzystaj z usług profesjonalistów

RĘCZNIKI PERSONALIZOWANE - IDEALNY PREZENT

Szukasz prezentu na dowolną okazję ? - Oferujemy wysokiej jakości ręczniki z haftem, w naszej ofercie znajdziesz ręczniki w trzech rozmiarach tj: 30x50 cm, 50x100 cm, 70x140 cm - Ręcznik możesz dowolnie spersonalizować tekstem oraz dodać grafikę z naszej palety, ręcznik możemy zapakować ozdobnie co uczyni prezent gotowy do wręczenia. Zapraszamy do kontaktu - nasz konsultant doradzi i pomoże w realizacji zamówienia. Maksymalne pole znakowania (haftu) wynosi 25x25 cm.

.

GOTOWE ZESTAWY PREZENTOWE

Oferujemy także gotowe ręczniki z gotowym "uniwersalnym" haftem - Stałe okazje takie jak ślub, dzień babci, dzień dziadka, dzień mamy, dzień ojca - to okazje niezmienne w których oferujemy gotowe wzory lub gotowe konfekcje np. zestaw w koszu z kubkami - Napisz do nas na Chacie - a pomożemy w wyborze nietuzinkowego upominku.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Zapraszamy do złożenia zamówienia przez dowolną formę kontaktu.

Zadzwoń do nas!

Zadzwoń do nas!

Napisz do nas!

biuro@nice-haft.pl

lub skorzystaj z formularza:

FORMULARZ KONTAKTOWY